Naga MarketsZłe nastroje oraz trudna sytuacja w Iraku i na Ukrainie zniechęcają rynki do inwestowania, co spycha USD/JPY w dół na koniec ubiegłego tygodnia. Poranny trading dzisiaj pozwolił na lekkie odreagowanie strat, jednak sytuacja jest wciąż napięta i doradzamy ostrożność przy 'kupowaniu ryzyka’.Na dzisiejszym wykresie celowo pokazujemy taką burzę linii trendu, żeby pokazać w jak szarpanym nastroju są inwestorzy na dodatnio skorelowanej z nastrojami parze USD/JPY. Większość wzrostowych 'trendlinii’ została przebita, natomiast na znaczeniu zyskały spadkowe linie trendu.

Silnym oporem okazuje się być poziom 102.60, którego nie udało się pokonać ani w czwartek, ani w piątek. Dobrym wsparciem jest przede wszystkim poziom 102.30, który ugiął się w piątek i dziś, ale został utrzymany. Kolejna strefa popytu plasuje się w okolicy 102.00/07.

W tym tygodniu nadawać ton będzie znów sytuacja geopolityczna, ale też możliwe informacje dotyczące dolara płynące z protokołów FOMC (środa), odczytów PMI (czwartek), a także z Jackson Hole pod koniec tygodnia.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here