Naga Marketsuj

Kurs USD/JPY na interwale H4 wyraźnie wczoraj spadł. Jak widać nawet jednodniowe korekty dawały ciekawe okazje do przyłączenia się do tego silnego trendu wzrostowego. Szukając potencjalnego miejsca na zakończenie aktualnej korekty warto zainteresować się przyspieszoną linią trendu, która łączy ostatnie dołki. W miejscu tym mamy także lokalne wsparcie oraz czerwoną linię łączącą dwa szczyty i jeden dołek. Wszystko to składa się w całość i wskazuje konkretne miejsce, przy którym można zaryzykować – jest to poziom 119,40. Właśnie w tym okolicach oczekiwałbym na powrót do wzrostów.

uj op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here