Naga MarketsPara walutowa USD/CHF znajduje się w trendzie spadkowym, a jeszcze do niedawna poruszała się w kanale, jednakże po przyspieszeniu osunięć, przełamane zostało jego dolne ograniczenie, które teraz stanowi opór.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Opór stanowi także przełamane wsparcie przy 0.9657 i w przypadku jego pozytywnego testu możemy się spodziewać dalszych osunięć, być może do kolejnego poziomu obrony byków przy 0.9475.

Gdyby jednak wymienione wyżej poziomy nie wytrzymały, kolejne oferty sprzedaży zapewne pojawią się na oporze jaki stanowi przełamana linia wsparcia, prowadzona od dołka z początku maja 2015 roku. Następny istotny poziom oporu zapewniają okolice niedawnego szczytu przy 0.9785.

0404-USDCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]

invest


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here