Naga MarketsKliknij i podziel się swoim poglądem na USDCHF z milionami użytkowników eToro

Dość gołębie minutki Fed spowodowały lekkie osunięcie się wartości dolara. Choć Rezerwa Federalna zapowiedziała normalizację swojego bilansu, wciąż nie wiemy jak tego dokona. Niepewność w negatywny sposób odbija się na dolarze, doprowadzając tuż przed startem sesji amerykańskiej do testu lokalnego wsparcia na USDCHF.


Reakcja USDCHF na publikację wczorajszych minutek FOMC nie była drastyczna, zmienność świecy z godziny 20:00 nie przekroczyła 40 pips, a cały ruch spadkowy wywołany przez wieczorną publikację było o około 10 pips dłuższy.

USDCHF testuje właśnie lokalną strefę wsparcia utworzoną przez ekstrema świec z trzech ostatnich dni. Okolice 1,0033 kilkukrotnie były testowane zarówno od dołu jak i od góry. Z perspektywy interwału dziennego, mamy niewątpliwie do czynienia z tendencją zwyżkową. Ta jednak na początku miesiąca wyraźnie osłabła, przyjmując z czasem formę trendu bocznego. Bycze wybicie jakiego byliśmy świadkami wczorajszego popołudnia daje nadzieję na kontynuację wzorstów. Aby tak się stało, byki muszą doprowadzić do kolejnego silnego wybicia – tym razem z tworzącej się formacji trójkąta.

Sprawdź co o sytuacji na USDCHF myślą użytkownicy eToro

Utworzenie się w zaznaczonej strefie charakterystycznych sygnałów odwrócenia (pinbar, objęcie hossy etc.) mogłoby stanowić pierwszy sygnał zakupowy na USDCHF. Sytuacja nie będzie jednak jasna dopóki cena nie opuści wspomnianej już formacji trójkąta.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here