Naga Marketsuc

Na interwale H4 pary USD/CHF widoczna jest wczorajsza reakcja na poziomie wsparcia. Powstała tam świeca z długim, dolnym cieniem pokazująca, że poziom ten jest broniony. Wzrosty, które trwają na razie są dość mało dynamiczne i możliwe, że zakończą się w okolicach linii trendu. Warto zaczekać na ponowne zejście w niższe rejony, nawet na ponowny test wsparcia. Drugą możliwością jest zagrywanie na wzrosty w momencie wybicia linii trendu. W szerszym bowiem horyzoncie wydaje się, że znajdujemy się w obszarze, gdzie kupujący powinni zwiększać swoją aktywność.

uc op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTfone [TFO] – analiza na zamówienie
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 17 grudnia.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here