Naga Markets1

Na interwale H4 pary USD/CHF kurs bardzo silnie odbiła w górę od kluczowego wsparcia. Jest to zgodne z szerszym, wzrostowym trendem. Aktualnie cena znajduje się przy poziomie dotychczasowego szczytu. Długie cienie świec w tym rejonie mogą świadczyć że piątek może być dniem lekkiej korekty. Choć  zagranie po tak silnym impecie wzrostowym na spadki jest trudne, warto jednak przynajmniej wstrzymać się z grą na dalsze wzrosty, aż kurs nie pokona tego ograniczenia.

2

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here