Naga Markets



Wzrosty jakie mają miejsce od czasu testu wsparcia na poziomie 0.9500 sprawiły, że kurs pary walutowej USDCHF pokonuje kolejne poziomy oporu.

Wczorajsza długa świeca wzrostowa dokonała skutecznego przełamania linii trendu spadkowego, prowadzonej od szczytu z końca stycznia, natomiast dzień wcześniej poległ poziom horyzontalny w pobliżu 0.9785.

Sprawdź ofertę handlu na USDCHF u brokera XM

Tym samym znajdujemy się tuż pod kolejnym istotnym poziomem obrony niedźwiedzi przy 0.99 i jeśli ten również zostanie złamany, otwarta będzie droga do okrągłego poziomu 1.00. który był wielokrotnie, pozytywnie testowany zarówno w lutym jak i  w marcu br.

Gdyby jednak okazało się, że po ewentualnym teście pojawi się korekta, przełamany poziom 0.9785 oraz linia trendu spadkowego, będą stanowić teraz dla ceny wsparcie.

1905-USDCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here