Naga MarketsDolar amerykański do franka szwajcarskiego od połowy marca nie potrafi obrać konkretnego kierunku. W tym czasie już dwukrotnie testował lokalne szczyty 0.9783 oraz dołki w zaznaczonej na pomarańczowo strefie. Kolejny re-test wspomnianej strefy wsparcia miał miejsce wczoraj w postaci potężnej doji, której niewiele brakowało, aby dotknąć linii trendu spadkowego prowadzonej jeszcze po szczytach ze stycznia 2015 roku.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

USDCHF D1 z szansą na odbicie
USDCHF D1 z szansą na odbicie

Konkurs XM: Wytypuj rezultat NFP i zgarnij $1000 środków handlowych!

Tak silne cofnięcie – wywołane umocnieniem dolara pod koniec sesji wtorkowej jest sygnałem, że byki na USD zaczęły ponownie się budzić. Środa przynosi jak na razie odreagowanie wzrostowe cały czas jednak w okolicach naszej strefy wsparcia wyznaczanej przez dołki kwietniowe (i tegoroczne) na 0.9494 oraz 61.8% Fibonacciego (0.9549). Z potencjalnym odbiciem można celować albo w nagromadzenie oporów na wysokości lutowych dołków 0.9694 (ponad 140 pipsów) albo w okolice podwójnego marcowo-kwietniowego szczytu, który pokrywa się obecnie z linią trendu wzrostowego na 0.9783 (230 pipsów).

Sprawdź również alternatywne spojrzenie na USD/CHF autorstwa Andrzeja Haraburdy w oparciu o technikę Ichimoku.


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl! Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here