Naga MarketsPara walutowa USDCHF na skutek trwających niemal od początku roku spadków dotarła i pokonała w ubiegłym tygodniu istotne wsparcie 0.9955 zbiegające się z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów.

W dniu dzisiejszym rynek ponownie dotarł i przetestował wspomniany poziom od dołu (jako opór), gdzie po raz kolejny pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie obecnej strefy mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

USDCHF H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że w piątek rynek utworzył pro-spadkową świecę pin-bar. W dniu dzisiejszym istnieje duże prawdopodobieństwo ponownego pojawienia się takiej formacji. Jeżeli tak się wydarzy, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć nawet w okolice linii tendencji wzrostowej.

By zainwestować, sprawdź ofertę Brokera HotForex

USDCHF Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułExcalibur FIZ dla FxCuffs. Wywiad z zarządzającymi funduszem Dominikiem Gaworeckim oraz Michałem Szpinem
Następny artykułO wykresach ani słowa… GBP/USD, USD/CHF, AUD/CAD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here