Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCHF dotarły w ubiegłym tygodniu do strefy podaży pod 0,9989, z której 16 października wystartowała silna przecena. W ramach spadków kurs dotarł wtedy do strefy wsparcia przy 0,9850. Tym razem cena zachowała się podobnie.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs dolara do franka na początku minionego tygodnia (w poniedziałek i wtorek) testował strefę pod 0,9989. Kupujący nie udało się jednak przekroczyć wcześniejszych maksimów, zamiast tego cena po raz kolejny osunęła się do 0,9850.

Niższe niż ostatnio odbicie wskazuje osłabienie wśród kupujących, od których teraz zależą losy wsparcia. Jeśli zostanie ono utrzymane, kurs może zmierzać w okolice 0,9920.

Jednak z każdym kolejnym powrotem, wsparcie osłabia się, aż w końcu może zostać przełamane. Przy takim scenariuszu, notowania USDCHF mogą kierować się do kolejnego poziomu obrony przy 0,9800.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs dolara do franka (USDCHF) - wykres 4-godzinny
Kurs dolara do franka (USDCHF) – wykres 4-godzinny

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here