Naga Marketsusdchf frank
USDCHF Daily – para respektuje dywergencje i formacje Price Action

Na parze USDCHF ( dolar do franka szwajcarskiego), wczorajsza świeca dzienna objęła swoim zasięgiem świecę wtorkową, tworząc formacje Price Action -Objęcie Hossy ( wzrostowy Outside Bar). Na wykresie dziennym trwa dywergencja wzrostowa, która zgodnie ze strategią PA+MACD wspiera możliwość wybicia z formacji górą.

Warto tez zwrócić na sytuacje z początków marca br. gdy wybicie z Inside Bara nastąpiło zgodnie z trwającą wtedy dywergencją spadkową co wskazywałoby na respektowanie zasad PA przez tą parę w przeszłości.

usdchf franc
USDCHF H4 – Outside Bar podparty jest poziomem S/R

Na wykresie H4 (powyżej) dodatkowo możemy stwierdzić, że dolna granica Outside Bara pokrywa się z ważnym poziomem S/R. Biorąc pod uwagę wspomniane wyżej czynniki prawdopodobieństwo wybicia góra jest duże. Zasięg takiego ruchu to poziom 0.9900 gdzie znajduje się najbliższa strefa podaży z D1.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here