Naga MarketsPara walutowa USDCHF wciąż pnie się w górę i ustanowiła właśnie nowe maksimum, a także wzniosła się znacznie ponad obszar oporu przy 0.9840. Do zamknięcia świecy 4-godzinnej pozostaje jeszcze godzina, natomiast jeśli jej zamknięcie będzie na wysokim poziomie, obszar uznany zostanie za przełamany.

Można będzie wtedy poszukiwać sygnałów zakupowych po re-teście wcześniejszego oporu jako nowego wsparcia. Także warto mieć na uwadze wsparcie dynamiczne jakie zapewnia kanał SMA 20 (HLC), tam też możemy się spodziewać potencjalnych sygnałów zakupowych.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

0109-USDCHF


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSystem tabelkowy GPW: kupujemy spółkę Relpol
Następny artykułMetaTrader5 z nowym dostawcą płynności
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here