Naga MarketsNa wykresie H4 pary walutowej USDCHF od początku maja jesteśmy świadkami trendu wzrostowego. W przeciągu ostatniego półrocza dolar umocnił się do franka szwajcarskiego o 12%. O ile na początku maja za jednego dolara trzeba było zapłacić 0,8700 franka, tak pod koniec listopada trzeba już wyłożyć 0,9740 franka szwajcarskiego. Można odnieść wrażenie, że inwestorzy na tej parze kompletnie ignorują niedzielne referendum, lub też są całkowicie przekonani o jego niepowodzeniu.

Patrząc technicznie popyt po nieudanym ataku na szczyty z pierwszego tygodnia listopada walczy obecnie z poziomem wsparcia 0,9670-0,9676. Jeśli poziom zadziała, to niebawem byki powtórzą próbę ustanowienia nowych maksimów. W przeciwnym przypadku czeka je test kolejnego rejonu wsparcia 0,9590-0,9595. Na niekorzyść popytu działa bliskość terminu referendum, szczególnie że coraz częściej wspomina się o tym, iż najprawdopodobniej zakończy się po myśli jego inicjatorów.

Pozostając przy temacie franka, zapraszam na czwartkowe Szkolenie Specjalne “Przed referendum w Szwajcarii”, które poprowadzi Marcin Kiepas. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 (27.11.2014).

Szkolenie jest bezpłatne i można wziąć w nim udział rejestrując się pod tym adresem.

????????????????????????????????????????????

Analizę przygotował Dział Analiz Admiral Markets

Admiral-Markets-Logo

Promocja – Tylko dla użytkowników serwisu Comparic.pl 25% premia przy zasileniu rachunku. O szczegóły pytaj mailowo na info@admiralmarkets.pl. Możesz również wypróbować konto demo. Jeżeli jesteś naszym czytelnikiem dostęp do sesji Live Trading we wrześniu masz zagwarantowany całkowicie za darmo.Wystarczy, że wypełnisz formularz!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here