Naga MarketsKurs dolara w relacji do franka szwajcarskiego (USDCHF) traci dziś kolejny dzień z rzędu. Spadki mają miejsce po tym jak w piątek testowany był opór przy 1,0022 oraz górne ograniczenie kanału. Do osłabienia dolara przyczyniły słabe wyniki PMI ISM oraz groźby Donalda Trumpa odnośnie wprowadzenia ceł na towary z Francji, Brazylii i Argentyny.

– Invest Cuffs 2020

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania do piątku poruszały się w ramach kanału wzrostowego. Chociaż w piątek nastąpiło przełamanie górnego ograniczenia tej formacji, to było ono nieznaczne, a spadek po ustanowieniu szczytu przy 1,0022 wciąż wskazuje na respektowanie jej ograniczeń.

Mając na uwadze powyższe, najbliższym celem w przypadku kontynuacji osunięć może być dolne ograniczenie kanału wzrostowego blisko 0,9870. Po jego pokonaniu, większy napływ ofert kupna mógłby pojawić się w obrębie 0,9850. Obszar ten stanowi wsparcie od niemal trzech miesięcy. Kolejny poziom obrony zlokalizowany jest przy 0,9800.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej USDCHF - 03/12/2019
Wykres dzienny pary walutowej USDCHF – 03/12/2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here