Naga Markets


USDCHF

USDCHF D1
USDCHF Daily – cena dotarła do strefy podaży

USDCHF – to już trzeci raz w tym miesiącu, jak ta para przyciąga moją uwagę. Poprzednie analizy okazały się być trafne, przypatrzmy się więc aktualnej sytuacji, czy i tym razem można coś wywnioskować o przyszłości tej pary. Na wykresie D1 zauważymy, że wczoraj, (13.11) cena ustanowiła maksimum tego roku na poziomie 1.0126, który zarazem stanowi początek strefy podaży (niebieska), ustanowionej w marcu 2017r. Nadal trwa dywergencja na MACD.

USDCHF H4
USDCHF H4 – na MACD trwa dywergencja, cena może zmierzać do wsparcia kanału

Analizując wykres H4 zauważymy, że świeca , która ustanowiła maksimum tego roku jednocześnie spowodowała powstanie maksimum na MACD, czym rozpoczęła dywergencję spadkową (wykres/MACD). Bardzo prawdopodobne wydaja się być spadki w kierunku wsparcia kanału, które aktualnie znajduje się w okolicach 1.000.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPoranny przegląd GPW – PGE, Unimot, Orzeł Biały
Następny artykułEURUSD testuje istotny opór
dargo redaktor comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Od 2010 r. czynnie uczestniczy w rynku Forex do chwili obecnej. Jest zwolennikiem Price Action, korzystania z jak najmniejszej ilości wskaźników. Uważa, że prostota systemu i konsekwencja w jego stosowaniu to najlepsza droga do sukcesu na rynkach finansowych, a brak cierpliwości to najczęstsza przyczyna porażek. Interesuję się klasycznymi systemami opartymi na Analizie Technicznej jak i psychologią - mechanizmami kierującymi ludzkim zachowaniem i warunkującymi podejmowanie decyzji w tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here