Naga MarketsPod koniec czerwca kurs pary walutowej USDCHF dotarł do kluczowej strefy wsparcia przy 0.9550. W ubiegłym roku wielokrotnie w tym obszarze do akcji wkraczała strona popytowa i dochodziło do odbicia.

Miniony tydzień zakończył się wzrostami, a obecny rozpoczął od wybicia nowych maksimów. Ponadto na wykresie dziennym rysuje się formacja flagi pochyłej, którą widać poniżej.

Wybicie oporu / górnego ograniczenia tejże formacji może oznaczać głębszą korektę na parze walutowej USDCHF. Najbliższym celem przy tym scenariuszu będzie obszar oporu w okolicach 0.9830, który dodatkowo zbiega się z 50-procentowym zniesieniem ostatniego impulsu wzrostowego.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Jeśli kupujący utrzymaliby kontrolę ponad tym oporem, kolejny poziom obrony stanowi linia trendu spadkowego prowadzona od tegorocznych maksimów. Alternatywą jest powrót do spadków, które mogą przyspieszyć po przełamaniu strefy wsparcia przy 0.9550 na wykresie tygodniowym.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here