Naga MarketsUSDCHF – świeca dzienna z 23.04 utworzyła formacje Inside bara, gdyż przez kolejne dwa dni notowania nie były w stanie pokonać jej ekstremów. Notowania 26.04 co prawda pokonały górny limit IB ustanawiając maksimum tego roku, ale na koniec dnia wróciły do wnętrza tej formacji wskazując na tzw. fałszywe wybicie, tworząc dodatkowo objęcie bessy. Dzisiejsza świeca dzienna zapowiada się spadkowo, MACD zaczyna maleć.

USDCHF Daily – MACD maleje , duże prawdopodobieństwo spadków i wybicia z IB dołem

Na poniższym wykresie H4 widzimy, że cena jeszcze znajduje się w obrębie IB ale spadkowa dywergencja na MACD zwiększa prawdopodobieństwo wybicia z IB dołem i celem podaży może być najbliższe wsparcie zaczynające się na poziomie 1.0124.

dolar do franka
USDCHF H4 – celem podaży może być najbliższa strefa popytu 1.0124

Aktualizacja 01.05.19: Cena porusza się zgodnie z przewidywaniami, zbliża się do dolnej granicy Inside Bara. Pokonanie tego poziomu może dać impuls do bardziej dynamicznych spadków. Ciekawie przedstawia się aktualny sentyment na tej parze, gdzie stosunek zleceń sell/buy wynosi 97:3. Zazwyczaj przy takich dysproporcjach zwiększa się zmienność po zmianie kierunku poruszania się ceny.

USDCHF – wyraźna dysproporcja pomiędzy sprzedającymi i kupującymi

 


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here