Naga MarketsOstatni miesiąc na USDCHF to istna karuzela. Najpierw cena powoli się wspinała z okolic 97,10 aż do oporu na 0,9945, by następnie runąć błyskawicznie i spaść do 0,9640 w ciągu zaledwie kilku dni. Od środy na USDCHF widzimy równie dynamiczne odreagowanie wzrostowe, cena znajduje się coraz bliżej oporu na 0,9820.

uc

Obecny impuls wzrostowy jest bardzo dynamiczny, więc dziś może dojść do podejścia pod opór, a może nawet próby jego pokonania. W takim wypadku najbezpieczniejsze jest postawienie opcji CALL. Do osiągnięcia oporu zostało jeszcze około 20 pipsów.

uc-op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 78% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUDCHF H4 – kolejny atak na opór
Następny artykułGuten Morgen DAX 08.08.2016
Przemysław Jarząbek redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Absolwent analityki gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym, gdzie doskonalił swoje zdolności statystyczne. Od 2014 roku zdobywa szlify na rynku Forex, interesuje się głównie analizą techniczną. Upodobał sobie Ichimoku, swoje zagrania regularnie prezentuje na portalu. Aktualnie pracuje na "nocnej zmianie" - mieszka i pisze z Tajlandii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here