Naga Marketsusdchf

Na wykresie H4 pary USD/CHF wybity został poziom dotychczasowego szczytu. Aktualnie wzrosty zaczynają hamować i możliwy będzie tzw. retest czyli powrót kursu do pokonanej strefy, które pełni już teraz rolę silnego wsparcia. Podobnie było z wybiciem poprzedniego szczytu oznaczonego czerwoną strefą wsparcia. Warto zatem zaczekać na okazję do zagrania na wzrosty, gdyż jak widać na wykresie panuje silny wzrostowy impet.

usdchf opcja

OptionTrade, oferuje 79% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 179 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułAUD/NZD – niewielka korekta
Następny artykułLubawa [LBW] – analiza na zamówienie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here