Naga MarketsPara walutowa USD/CHF zaliczyła na początku ubiegłego miesiąca bardzo dynamiczne osunięcie, gdzie w ciągu niecałych dwóch tygodni spadek sięgnął ponad 500-pipsów bez żadnej korekty.

[pullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego![/pullquote]

Tym samym kurs tej pary walutowej przebił się przez wsparcie w pobliżu poziomu 0.9800 i dotarł do linii trendu wzrostowego prowadzonej od dołka z początku maja 2015 roku.

Spadki przerwane zostały przez ruch korekcyjny, który zaprowadził kurs USD/CHF do oporu i jednocześnie okrągłego poziomu 1.0000, który jak dotąd nie został złamany mimo kilkukrotnych prób na przestrzeni ostatnich tygodni.

Wejdź na wyższy poziom tradingu dzięki konferencji FxCuffs!

Być może będziemy świadkami kolejnych osunięć z obecnych poziomów jeśli tylko cena utrzyma się pod poziomem 1.0000, a gdyby w ich następstwie doszło także do przełamania linii trendu, następnym poziomem wsparcia będą okolice 0.9500.

Alternatywnie, skuteczne wybicie oporu przy 1.000 może skutkować zwyżkami, które na swojej drodze mogą napotkać opór w okolicach linii prowadzonej od ubiegłorocznego szczytu lub też szczytu z lutego tego roku w pobliżu 1.0250.0308-USDCHFConotoxia

invest

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here