Naga MarketsDwa dni temu doszło do przełamania strefy podażowej w pobliżu 0.9894 i kurs pary walutowej USDCHF skierował się od razu do oporu przy 0.9950. Test tego poziomu okazał się pozytywny i cena szybko wróciła na południe.

Obecnie znajdujemy się pod 80-okresową SMA, która bardzo dobrze sprawdzała się jako dynamiczne wsparcie od czasu ruchu wzrostowego z 24-go czerwca. Jeśli zatem dojdzie do zamknięcia pod jej wskazaniami, można się spodziewać dalszych spadków, gdzie najbliższy cel widoczny jest w okolicach obszaru wsparcia przy 0.9785.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Potencjalne korekty przed spadkiem powinny natomiast być wyhamowywane na wspomnianej wcześniej strefie podażowej niedaleko 0.9894.

2807-USDCHF


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here