Naga MarketsParze walutowej USDCAD przyglądałem się ostatnio w poniedziałkowej analizie. Jak się bowiem okazało, w piątek 2 sierpnia na wykresie dziennym uformował się niedźwiedzi pin bar testujący opór w okolicach 1,3250.

Wspomniana formacja price action wskazywała na pozytywny test strefy oporu i potencjał powrotu do spadków. Jednak kolejnego dnia mino naruszenia minimów pin bara, nie zostały one wybite na zamknięciu. Z kolei wczoraj ponownie pojawili się kupujący, a dzień zakończył się ponad szczytem formacji.

Zanegowanie pro-spadkowej formacji ma tendencję do aktywowania znacznych ruchów wzrostowych. Zgodnie z poniedziałkową analizą, najbliższy opór, do którego mogą teraz zmierzać notowania wypada w pobliżu 1,3380.

Kluczowa strefa podaży widoczna rozpoczyna się na poziomie 1,3500 i w jej okolicach można się spodziewać reakcji ze strony sprzedających, o ile cena dotrze tam w nadchodzących dniach / tygodniach.

Najbliższe wsparcie stanowi teraz przełamany opór przy 1,3250. Traderzy mogą także obserwować jak cena zachowuje się na linii trendu biegnącej od tegorocznych minimów.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs USDCAD - wykres dzienny - 7 sierpnia 2019
Kurs USDCAD – wykres dzienny – 7 sierpnia 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here