Naga MarketsPrzełom lutego i marca była dla byków obecnych na USD/CAD okresem ponadprzeciętnych stóp zwrotu. Para w tydzień pokonała ponad 300 pips, konsolidując nieco w ostatnich dniach. Analitycy Citi jednak coraz uważniej przypatrują się wykresowi pary, poszukując okazji do wejścia w krótkie pozycje.


Prognozy dotyczące dzisiejszych małych payrollsów czyli publikacji ADP nie są optymistyczne. Rynkowy konsensus ukształtował się na poziomie 190 tys. co jest wartością znacznie niższą niż poprzednio opublikowane 246 tys.

Do słuszności rynkowych prognoz przekonują również analitycy Citi. Bank twierdzi, że obecny konsensus dobrze estymuje wartość wskaźnika ADP, a przez to – szuka okazji do wejścia w krótką pozycję na amerykańskim dolarze.

Pozycje otwierane w ramach Pozycji Dużych Graczy można śledzić w odpowiednim dziale na forum Comparic >>>

Taką okazją ma być właśnie – mocno wykupione, zdaniem Citi – USD/CAD. Pomimo rosnących szans na marcową podwyżkę stóp procentowych w Stanach, które naturalnie wspierać będą wzrosty USD, Citi stawia na czasowe spadki wyceny dolara. Przywołuje tu wypowiedź sekretarza Rossa, który stwierdził, że USD może pozostać w szerokiej konsolidacji.

To nie wszystkie propozycje CIti na dzisiejszy dzień – skorzystaj z darmowego okresu próbnego FxWatcher i zdobądź przewagę na rynku!

Strategia Citi: short z 1,3450, stop loss powyżej 1,3530, poziom docelowy spadków 1,3220Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here