Naga MarketsPodczas czwartkowego handlu para walutowa USD/CAD zamykała się nad dwumiesięczną linią trendu rysowaną od szczytów styczniowych. Wtedy mówiliśmy jednak tylko i wyłącznie o wybiciu intraday na wykresie H4 – ostatecznie parze udało się domknąć również świeczkę dzienną powyżej tego poziomu.

Wybicie jak na razie nie wydaje się być fałszywe, jednak przed USD/CAD nadal sporo kluczowych poziomów, które mogą utrudniać życie bykom. Pierwszy z nich widzimy już na 1.3620. Patrząc na akcję cenową, która miała miejsce we wrześniu i listopadzie zeszłego roku możemy uzyskać odpowiedzieć dlaczego strefa może być tak istotna.

Zapoznaj się z systemem inwestycyjnym Justina Bennetta i tłumaczeniami jego artykułów na łamach Comparic.pl >>

Price Action przed rozpoczęciem nowego tygodnia – już po Świętach Wielkanocnych – daje nam dwa możliwe scenariusza. Albo zobaczymy cofnięcie do przełamanej linii oporu (obecnie wsparcia) lub zamknięcie powyżej 1.3260 (bez wcześniejszego testowania pokonanego oporu) – drugi scenariusz z całą pewnością utwierdzi nas w przekonaniu, że potencjał wzrostowy jest silny.

Justin Bennett nie zamierza podejmować jednak żadnych decyzji przed końcem okresu świątecznego, gdzie płynność na rynkach jest bardzo niska. Pełna aktywność na rynki powróci dopiero we wtorek lub w środę, do tego czasu warto więc obserwować rozwój sytuacji z boku.

Pierwsza strzałka wskazuje szczyty z września i listopada 2015, kolejna poziom oporu, trzecia natomiast potencjalny poziom wsparcia.
Pierwsza strzałka wskazuje szczyty z września i listopada 2015, kolejna poziom oporu, trzecia natomiast potencjalny poziom wsparcia.

Przewodnik po strategiach ustawiania zlecenia stop loss według Justina Bennetta. Sprawdź!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here