Naga MarketsO godzinie 14:30 rynki poznały serię danych makroekonomicznych dotyczących rynku amerykańskiego oraz kanadyjskiego. Wśród nich najważniejszą pozycją okazał się marcowy wskaźnik PPI USA, który zawiódł jednak oczekiwania inwestorów.

Źródło: pl.investing.com

Łącząc to z w miarę dobrymi publikacjami kanadyjskimi, USD/CAD otrzymał kolejny impuls do osunięć i próby pogłębienia spadków. Na wykresie D1 widać, że notowania w trakcie środowej sesji – po wystąpieniu Donalda Trumpa – pokonały istotną strefę oporu w okolicach 1.3300, osuwając się po raz pierwszy w tym miesiącu pod minima marcowe. Deprecjacja zatrzymała się jednak na wsparciach definiowanych przez 38,2% zniesienia Fibonacciego i maksima z większej części lutego:

USD/CAD D1

Okolice 1.3210-1.3232 pozwalają rozpatrywać kilka prawdopodobnych scenariuszy. Pierwszy to czekanie na ponowne podejście pod pokonaną wczoraj strefę S/R i rozgrywanie pozycji. Drugi zakłada grę na odbicia od obecnego, krótkoterminowego wsparcia. Gdyby żaden z nich się nie zrealizował trzecią alternatywą będzie zejście pod 1.3210, re-test od dołu i wtedy szukanie krótkich pozycji.

Dopiero jednak wyjście z liczącej sobie bez mała 600 pipsów konsolidacji pozwoli odpowiedzieć na pytanie co dalej z USD/CAD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here