Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCAD zakończyły rok 2019 silnym wybicie w dół pod obszar wsparcia wokół 1,3041. Spadek ten pozwolił nakreślić nowe minima ubiegłego roku, które z resztą obowiązują do dziś.

Osunięcie kursu greenbacka do dolara kanadyjskiego pozwoliło także na wyrwanie się notowań z szerokiego zakresu w jakim para przebywała od lipca 2019 r. Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kupującym udało się w minionym tygodniu odreagować część impulsu spadkowego, a cena następnie dotarła do obszaru w okolicach 1,3041, który po przełamaniu zamienił się w opór.

Tam też utworzył się inside bar, gdzie świeca z piątkowej sesji w całości zawiera się w zakresie notowań z czwartku. Wybicie dołem z tej formacji, za które będzie można uznać przełamanie czwartkowych minimów (1,3025) wskazywałoby na potencjalne zakończenie korekty.

Przy takim scenariuszu, kurs USDCAD mógłby ponownie kierować się do wsparcia przy 1,2955. Alternatywnie, wybicie w górę otwierałoby drogę do oporu w okolicach 1,3150.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej USDCAD - 14.01.2020 r.
Wykres dzienny pary walutowej USDCAD – 14.01.2020 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here