Naga Marketsuc

Na interwale H1 pary USD/CAD wczoraj doszło do wybicia formacji trójkąta. Od tego czasu kurs zgodnie z panującym trendem oraz sygnałami z wyższych interwałów czasowych, podąża na północ. Zasięg wybitego trójkąta zakłada powrót do poprzednich szczytów. Aktualnie jednak testowane jest ostatnia, znacząca strefa oporu. Warto zaczekać aż i ta bariera zostanie pokonana i przy niewielkim reteście dołączyć do trwającego trendu.

uc op

TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here