Naga Marketsuc

Na wykresie H4 pary USD/CAD cena znajduje się na poziomie wierzchołka z 21 kwietnia. Nie pojawia się jednak żadna reakcja podaży. W związku z tym rosną szanse na dalsze wzrosty, a po drodze do kluczowego oporu okolic 1,2370 – 1,2400 nie ma już większych przeszkód. Prawdopodobnie więc wzrosty będą kontynuowane, a do zagrania można posłużyć się lokalnym wsparciem przy 1,2250 w celu zagrania na wzrosty, gdyby poprzedziła je niewielka korekta.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

uc op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPGNiG [PGN] – trzymać czy sprzedawać?
Następny artykułAUD/USD – na wsparciu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here