Naga MarketsNotowania pary walutowej USDCAD jeszcze w minionym miesiącu ustanowiły szczyt w okolicach 1.2910, który na początku listopada był ponownie testowany. Kupującym nie starczyło jednak siły, by kontynuować trend wzrostowy na co wskazywało pokonanie lokalnego obszaru wsparcia między 1.2780 – 1.2815.

Cena dotarła następnie do kolejnego obszaru obrony przy 1.2695, gdzie znajduje się także 50-procentowe zniesienie ostatniego impulsu wzrostowego, który swój początek miał 19-go października. Odbicie od tego poziomu doprowadziło do ponownego testu przełamanego obszaru wsparcia 1.2780 – 1.2815, który zamienił się w opór.

Historia powtarza się kolejny raz i obecnie cena ponownie znajduje się na wsparciu przy 1.2695. Coraz bliżej jest także linia krótkoterminowego trendu wzrostowego biegnąca od tegorocznych minimów.

Jeśli sprzedającym udałoby się pokonać te dwa poziomy, notowania mogą osunąć się do 1.2590, gdzie wcześniej znajdował się opór, który powstrzymywał byki dwukrotnie w ubiegłym miesiącu. Ważniejsze wsparcie znajduje się natomiast w okolicach 1.2450.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDAX domyka lukę wyczerpania?
Następny artykułTrading Ichimoku – AUDUSD, CADCHF, GBPCAD – 9 listopada 2017
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średnioterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here