Naga MarketsPara walutowa USDCAD na skutek decyzji FOMC o podniesieniu stóp procentowych z poziomu 0,50% do 0,75% niespełna dwa tygodnie temu odrzuciła linię tendencji wzrostowej. W efekcie trwających od tego czasu wzrostów rynek dotarł ponownie znalazł się w okolicy listopadowych maksimów i poziomu 1.3575 zbiegającego się z momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków.

Z technicznego punktu widzenia spodziewać moglibyśmy się ponownego pojawienia reakcji podażowej w tej okolicy choć biorąc pod uwagę dynamikę ostatnich wzrostów i siłę wciąż umacniającego się Dolara amerykańskiego niewykluczony jest również scenariusz pro-wzrostowy zakładający pokonanie obecnego oporu.

Potencjalne wzrosty mogłyby wówczas dotrzeć nawet w okolice oporu 1.3280 zbiegającego się z poziomem 144.4% zewnętrznego mierzenia ostatnich spadków oraz 61.8% korekty Fibonacciego z trwających od stycznia do maja spadków.

Sprawdź jak dobre mogą być warunki u Brokera HotForex

USDCAD Daily
USDCAD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRzut okiem na złotówkę – PLN coraz silniejszy
Następny artykułOdbierz bezpłatny ebook “Okazje inwestycyjne na Święta”
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here