Naga MarketsUSD/CAD pozostaje w średnioterminowym trendzie spadkowym rozpoczętym jeszcze w styczniu. Obecnie para po raz czwarty od końca stycznia testuje linię trendu spadkowego. Ponadto wciąż znajdujemy się w bliskiej okolicy strefy oporu kwietniowe dołki i szczyty.

Ostatnia świeca H4 zamknęła się blisko swojego szczytu, co wskazuje na przewagę byków. Bliska odległość linii trendu spadkowego, strefy oporu oraz zniesienia 61,8 ostatniego ruchu w dół powoduje, że spadki są znacznie bardziej prawdopodobne niż kontynuacja wzrostów.

Mimo to, wydźwięk poprzedniej świecy powoduje, że nie możemy być pewni spadkowego scenariusza. W przypadku USD/CAD zawsze warto obserwować co dzieje się na wykresie ropy naftowej, a tam (w przypadku WTI) wciąż trwa walka w obrębie strefy wsparcia w pobliżu 43,60.

Jeśli dojdzie do byczego wybicia, warto zastanowić się na kupnem USD/CAD ponieważ najbliższym technicznym oporem są dopiero okolice poprzedniego szczytu 1,2990USDCADH4


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here