Naga MarketsW trakcie środowej sesji notowania USD/CAD testowały dołki rozrysowane w pierwszej połowie kwietnia na wysokości 1.2592, cena jednak cofnęła powyżej minimów pokrywających się z poziomami obserwowanymi ostatni raz niespełna rok temu. Przed wieczornym podsumowaniem posiedzenia FOMC strefa wsparcia może odegrać jednak znaczącą rolę.

Sprawdź również: AUD/CAD – nocne spadki prosto do wsparcia

USDCAD D1
USDCAD D1

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Na uwagę zasługuje również fakt, że cena znajduje się pod zniesieniem 38.2% rysowanym po ponad czteroletnim trendzie wzrostowym. Dla niedźwiedzi może być to kolejny sygnał, że USD/CAD chce się nadal osłabiać. Jako, że godzina 20:00 przyniesie najprawdopodobniej wzmożoną zmienność na „Loonie” warto pozostać z boku i obserwować rozwój sytuacji. Zamknięcie poniżej 1.2592 pozwoli szukać okazji do kontynuowania tendencji podażowych, natomiast pozytywny dla dolara wydźwięk oświadczenia FOMC powinien wywołać w tym miejscu odbicie aprecjacyjne.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here