Naga Marketsuc

Na wykresie H4 pary USD/CAD widoczny jest powrót ponad poziom 1,2850 czyli wcześniej dobrze respektowane wsparcie. Wydaje się, że ruch wzrostowy może być nadal kontynuowany. Wczoraj mieliśmy korektę, która zatrzymała się właśnie na tym wsparciu. Obecnie widoczne jest już dynamiczne odbicie w górę. Może to wskazywać na prawdopodobną kontynuację wzrostów z celem przy poprzednim szczycie a w nieco dłuższym horyzoncie przy kluczowym oporze 1,30.

uc op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAUD/USD – trend spadkowy H4
Następny artykułTorpol [TOR], Alumetal [AML] – Gorące spółki dnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here