Naga MarketsNa wykresie tygodniowym USD/CAD widać, że para nadal porusza się w szerokim trendzie spadkowym. Ostatnio jednak tendencja jest silnie spadkowa (ostatnie kilka miesięcy). Kurs znajduje się mniej więcej w miejscu, w którym powinny rozstrzygnąć się losy jednego z trendów, jeżeli upadnie linia trendu oraz wsparcie, będzie można uznać trend wzrostowy za zakończony.Na wykresie D1 nadal nie zanegowana została świeca pin bar z ubiegłego tygodnia. Dotknęła ona dokładnie linię trendu spadkowego. Jak widać na wykresie, schemat silnych impulsów spadkowych poprzedzanych łagodnymi korektami powtarza się, jeżeli i tym razem miałby się powtórzyć, to można oczekiwać w tym miejscu ataku podaży. Pierwsza okazja pojawi się już dzisiaj, gdyż o godzinie 14;30 poznamy idczyty dotyczące sprzedaży detalicznej z Kanady, lepsze dane powinny spowodować powrót do spadków.

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znaleźć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPoranny komentarz makro, środa 23 lipca
Następny artykułGBPCHF nadal się umacnia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here