Naga MarketsPodaż jednak nie zdołała przełamać wsparcia w rejonie 1.2460 – 1.2420. Próby trwały niemal 5 dni, jednak to popyt tym razem zwyciężył doprowadzając USDCAD do najwyższego poziomu od 21 lipca.

Radość kupujących może jednak nie potrwać długo. Około 40 pipsów powyżej miejsca, gdzie USDCAD się obecnie znajduje usytuowane jest górne ograniczenie kanału spadkowego. Przełamanie tego poziomu „z marszu” wydaje się mało prawdopodobne. Zatem w rejonie 1.2620 należy się spodziewać próby powrotu do gry sprzedających.

Dopiero trwałe przełamanie górnego ograniczenia kanału będzie oznaczało wyjście górą z tej formacji i to pozwoli na wyprowadzenie dłuższego ruchu wzrostowego. Alternatywny scenariusz zakłada, że nastąpi odbicie od górnego ograniczenia konsolidacji i USDCAD ponownie szybko znajdzie się w rejonie wsparcia 1.2460 – 1.2420.

Wskazane wsparcie jest jednak kluczowym poziomem co widać poniżej na interwale D1, więc strona popytowa ma tutaj bardzo dużą szansę nawet na odwrócenie obecnego trendu spadkowego.

USDCAD H4
Wykres dla H4
Wykres dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here