Naga MarketsPo silnych spadkach jakie trwały na parze USDCAD od 20-go stycznia 2016 roku i ustanowieniu dołka przy 1.2460, kurs tej pary walutowej zaczął zwyżkować. Po raz pierwszy od tego czasu znalazł się ponad kanałem średnich EMA 8/21, a także wrócił ponad opór przy 1.2830, który obecnie stanowi dla ceny wsparcie.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

[pullquote align=”right” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Znasz Trading Floor? Sprawdź na forum![/pullquote]

Wczorajszy dzień zakończył się pod kreską i jeśli w najbliższym czasie spadki będą kontynuowane, być może dojdzie do ponownego testu wsparcia przy 1.2830, a gdyby ten zakończył się ono pozytywnie, dojdzie do kolejnego ruchu wzrostowego. Jeśli ten scenariusz się sprawdzi, przed bykami stanie wyzwanie związane z pokonaniem przełamanej wcześniej, przyspieszonej linii trendu wzrostowego, prowadzonej od dołka z lipca 2014-go roku.

Alternatywnie, powrót ceny pod wsparcie i kanał średnich kroczących oraz zamknięcie na wykresie dziennym poniżej tych poziomów, neguje krótkoterminowe nastawienie na dalsze wzrosty.

1105-USDCAD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here