Naga MarketsJeszcze na początku maja tego roku popyt na USDCAD triumfował. Cena znalazła się wtedy na 15-miesięcznym maksimum w rejonie 1.3740 i mogło się wydawać, że dalszy wzrost wartości USDCAD jest tylko kwestią czasu.

Tak się jednak nie stało, a opór 1.3740 rozpoczął ruch spadkowy, którego kulminację obserwowaliśmy w miniony piątek. Wtedy przełamane zostało kluczowe wsparcie na poziomie 1.3000, a co gorsze odbyło się to w bardzo kiepskim stylu. Popyt nie próbował nawet wyprowadzić wzrostowego odbicia, co na tak istotnym wsparciu wydawało się niemal pewne.

Konsekwencje przełamania wsparcia 1.3000

W minionym tygodniu USDCAD po przełamaniu wsparcia 1.3000 znalazł się na 10-miesięcznym minimum i pociągnie to za sobą dalsze konsekwencje. Najbliższym celem spadków jest wsparcie na poziomie 1.2840. Po jego przełamaniu kolejnym celem podaży będzie poziom 1.2690 i nie można wykluczyć, że to właśnie ten ostatni poziom będzie celem sprzedających.

W trakcie poniedziałkowej sesji może pojawić się jeszcze próba powrotu USDCAD ponad wsparcie 1.3000. Jednak jego powodzenie jest obecnie mało prawdopodobne. Ruch powrotny powinien się zakończyć na poziomie 1.3000 odbiciem – co tylko potwierdzi scenariusz spadkowy, którego można spodziewać się na kolejnych sesjach.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

USDCAD M30
Wykres USDCAD dla M30
USDCAD D1
Wykres USDCAD dla D1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here