Naga MarketsKurs pary walutowej USD/CAD na wykresie dziennym przełamał wczoraj przyspieszoną linię trendu wzrostowego, prowadzoną od dołka z lipca 2014 roku i zamknął się pod nią. Ponadto w tych okolicach znajdowało się lokalne wsparcie, które od połowy marca bieżącego roku powstrzymywało niedźwiedzie przed dalszym spychaniem ceny w dół.

1204-USDCAD

Wspomniane przełamanie może oznaczać dalsze spadki, jednakże warto mieć na uwadze kolejny poziom wsparcia przy 1.2830, który znajduje się nieopodal obecnych poziomów cenowych, a bardzo dobrze radził on sobie w roli oporu, w roku ubiegłym, ale także sprawdzał się jako wsparcie, po odbiciu, od którego nastąpił ruch wzrostowy prowadzący do tegorocznych maksimów.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

1204-USDCAD-D

Jeśli jednak wspomniane przed chwilą wsparcie wytrzyma, bykom przyjdzie się zmierzyć ze świeżo przełamanymi poziomami w postaci horyzontalnego oporu oraz linii trendu.


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here