Naga Markets


binarny raport południowyBinarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

Dzisiejszy ranek upłynął pod hasłem wskaźników PMI dla usług w Europie. Odczyty zawiodły na całej linii, co doprowadziło do jeszcze silniejszego osunięcia EUR/USD dołującego przed jutrzejszym posiedzeniem ECB (1.2329). Najważniejszym wydarzeniem dzisiejszego dnia jest jednak posiedzenie Banku Kanady zaplanowane na godzinę 16:00. Od ostatniego posiedzenia warunki gospodarcze w Kraju Liścia Klonowego uległy zdecydowanej poprawie co może przełożyć się na popołudniową aprecjację CAD. Więcej o dzisiejszym posiedzeniu BoC przeczytacie tutaj.

O 16:00 poznamy również odczyty pozaprzemysłowego indeksu PMI dla USA (według ISM). Powstaje na podstawie ankiet menedżerów sprzedażowych działających w sektorach pozaprzemysłowych. Pomimo swojej subiektywnej natury (ankieta) doskonale pokazuje obecne nastroje rynkowe oraz pomaga określić przyszłe zmiany PKB. Spodziewamy się delikatnego osunięcia październikowych wyników z 57.1pkt., do 56.5pkt.

Silne i słabe aktywne finansowe

SILNE: USD

SŁABE: AUD, EUR

Propozycje handlowe na koniec dnia

Zapoznaj się z dzisiejszymi prognozami Comparic:

EUR/GBP – przy wsparciu H4

EUR/USD – możliwe korekcyjne odbicie od wsparcia

GBP/CHF – strefa oporu H4

Dział propozycji handlowych na koniec dnia uzupełniany jest również o dotychczasowe analizy i prognozy, które do tej pory pojawiły się na naszym portalu.

Z racji dzisiejszego posiedzenia BoC przyjrzyjmy się parze USD/CAD. Wiele wskazuje bowiem na to, że znajdujące się w oświadczeniu komentarze mogą krótkoterminowe umocnić kanadyjskiego dolara, powodując spadki na Loonie:

USDCADH4 03.12

Cena obecnie respektuje dosyć stromo nachyloną lokalną linię momentum – dodatkowo skuteczne opory zapewniają poziomy Fibo – zniesienie dynamicznych spadków z zeszłego tygodnia. Pamiętając, że USD/CAD znajduje się na wysokich historycznie poziomach zwiększa to szanse na osunięcia w przeciągu dzisiejszej sesji.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum 🙂

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here