Naga MarketsAuthor: Dennis Jarvis | Creative Commons License

Para USD/CAD koryguje ostatnią falę wzrostową z przełomu lipca i sierpnia po utworzeniu podwójnego szczytu. Para pokonała już 80 pips w tym tygodniu zbliżając się do ważnego poziomu wsparcia na zbiegu zniesienia Fibonacciego 38.2% wspomnianych wzrostów, ekspansji korekty 127.2% oraz technicznego poziomu wsparcia 1.0870 po dołkach z 31 lipca i 1 sierpnia. Warto obserwować akcję cenową w tamtym rejonie pod kątem możliwego odwrócenia.

Zarówno Kanada, jak i USA opublikują dziś ważne dane. USA wypuszczą dziś wskaźniki wyprzedzające mogące potwierdzić dobrą kondycję gospodarki lub pogłębić niewygodne dla byków pytania, jak np. „Dlaczego dynamika cen dóbr importowanych oraz sprzedaż detaliczna są słabe?”. Kanada z kolei opublikuje sprzedaż domów oraz sprzedaż w sektorze wytwórczym, ale też czeka nas prawdziwa bomba. Kanadyjskie biuro statystyk oznajmiło w tym tygodniu, że popełniło błąd przy wyliczaniu danych o zatrudnieniu, które ukazały się w ubiegły piątek. W związku z tym, na dziś planowany jest ponowny odczyt, już wolny od wad. Tylko co to oznacza dla wyników kanadyjskiej gospodarki oraz samego CAD?USD/CAD 4-godzinny | Kliknij by powiększyć!

Powyższa analiza jest jedną z cyklu analiz przygotowywanych przez Comparic we współpracy z XM. Pozostałe analizy można znalezć codziennie na stronie XM.

XM_artykul

Polecamy założenie rachunku w XM lub wypróbowanie konta DEMO.

Promocja – Premia 30% do 10000$Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here