Naga MarketsInteresująca sytuacja na USDCAD. Przez miesiąc czasu ruch odbywał się w konsolidacji między oporem 1.3320, a wsparciem 1.3130. W miniony piątek nastąpiło próba wybicie wsparcia, która zaprowadziła cenę aż do poziomu 1.3010 po czym do głosu wróciły byki. Na wykresie dziennym pojawił się długi cień i USDCAD wrócił do wnętrza konsolidacji. Obecnie cena zmierza w stronę górnego ograniczenia konsolidacji 1.3320.

Warto zauważyć również, że USDCAD znajduje się w długoterminowym trendzie wzrostowym, a często fałszywe wybicie z konsolidacji w jedną stronę kończy się właściwym wybiciem w stronę przeciwną. Jeżeli taka sytuacja będzie miała miejsce to będzie to zgodne z głównym trendem. A minimalny target, do którego dojdą wzrosty to poziom 1.3800.

Wypróbuj brokera FXGrow. Egzekucja zleceń w modelu STP/ECN. Niski spread i micro loty.

Wykres USDCAD dla interwału H4.
Wykres USDCAD dla interwału H4.

FX_GROW_logo_200x250Tę analizę zasponsorował dla Państwa broker FxGrow – buduj swój kapitał z FxGrow na rachunkach ECN, ECN Plus oraz SWAP Free, które cechują wyjątkowo niskie spready, atrakcyjne platformy do wyboru oraz depozyt minimalny $100 i $1000.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here