Naga MarketsŻeby dokonać dokładnej analizy tej pary, warto sięgnąć do wykresu tygodniowego. Widać na nim, że od przeszło dwóch lat para poruszała się w kanale wzrostowym o zakresie ok. 800p.

USDCAD Weekly – sekwencja wyższych szczytów i wyższych dołków został przełamany w maju br.

Ponieważ maksimum z końca maja br. było niższe od poprzedniego, więc dotychczasowy układ wyższych maksimów i wyższych dołków został przełamany. Może to świadczyć o końcu trendu wzrostowego.

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

USDCAD Daily – cena już pokonała dól IB i wsparcie kanału

Na wykresie dziennym (powyżej) cena wybiła dołem z formacji Inside Bara, utworzonego przez świecę z 11 października br. i jednocześnie pokonała wsparcie wspomnianego kanału wzrostowego. Oscylator MACD jest w fazie spadkowej co wspiera dalsze spadki na tej parze. Pierwszym celem podaży może być najbliższa strefa popytu 1.3050.Wejścia w shorta szukałbym w okolicy pokonanego wsparcia kanału i dolnej granicy IB.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here