Naga Markets

Para dolara kanadyjskiego z dolarem amerykańskim (USD/CAD) porusza się od kilku miesięcy w lekko wzrostowym kanale. W miniony piątek notowania osiągnęły poziom 1.3077 tworząc wraz z maksimum majowym podwójny szczyt.

usd vs cad dollar
USDCAD Daily – cena porusza się w kanale wzrostowym, dzisiejsze notowania tworzą inside bara.

Dzisiejsze notowania (poniedziałek, 20.06) zawierają się w zakresie świecy piątkowej tworząc formację inside bar. Ze względu na poniedziałkowe święto w USA i zamknięte rynki nic nie wskazuje na to, żeby miało się coś zmienić do końca dnia.Dolar kanadyjski jest mocno zależny od cen ropy ponieważ Kanada jest dużym eksporterem tego surowca. Jeśli nastąpią gwałtowne ruchy na ropie, niewątpliwie będzie to miało wpływ na tą parę walutową i handlując na niej należy to uwzględnić.

usd vs cad h4
USDCAD H4 – cena wybija dołem z inside bara tworząc dywergencje na MACD co może sugerować dalsze spadki

Na wykresie H4 pojawiła się formacja inside bar, cena już wybiła dołem, kolejna świeca też jest spadkowa. Na oscylatorze MACD utworzyła się dywergencja spadkowa. Analizując układ na wykresie pod kątem strategii PA+MACD można stwierdzić, że wszystkie trzy założenia zostały spełnione. Prawdopodobieństwo dalszych spadków duże.

Więcej szczegółów dotyczących tej pary i kilku innych instrumentów finansowych omówię w czasie wtorkowego live tradingu o godz 17:30.

Wtorkowe podwieczorki przy wykresach live 17:30-18:30

W maju co wtorek będzie transmitowana sesja Live Trading na kanale youtube telewizji internetowej Comparic24. Zapraszam we wtorek, 21 czerwca o 17:30-18:30. Wstęp wolny. Nagrania i Transmisja live na youtube .

Weź udział w sesji Live Trading, co środę o godzinie 15:30

W środę, 22 czerwca , o godz. 15:30 zaczynamy co tygodniową sesję live tradingu. Będziemy omawiać aktualną sytuacje makroekonomiczną , pary walutowe  i surowce. Link do zapisów znajduje się w tym miejscu, dołącz do Live Trading Roomu!  Więcej info na grupie: https://t.me/Darkaforexpopolsku

NEDŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here