Naga MarketsO godzinie 14:30 rynki poznały dzisiejszą paczkę popołudniowych danych z USA oraz Kanady. Wskaźniki pokazały między innymi silne spadki grudniowych pozwoleń na budowę oraz pozytywne zmiany w zakresie kanadyjskiego i amerykańskiego bilansu handlowego.


Jak widać na poniższym screenie, rezultaty są dosyć mieszane. Dodatkowo jeszcze o 16:00 czeka nas zdecydowanie istotniejsza paczka danych z informacjami o miejscach pracy JOLTS oraz wskaźnikiem PMI według Ivey:

Źródło: pl.investing.com

Pomimo silnych spadków dynamiki zezwoleń na budowę dolar kanadyjski w przeciągu ostatnich dwóch godzin zaczyna umacniać się w stosunku do dolara amerykańskiego, po bardzo dynamicznych wzrostach obserwowanych od początku sesji. Te zatrzymały się w końcu pod okrągłym oporem 1.3200, gdzie pojawił się wręcz książkowy, podażowy pin bar:

USD/CAD H1

Po wzrostach w skali około 140 pipsów z pewnością przyda się odreagowanie. Notowania docierają już do pierwszej strefy wsparcia wyznaczanej po szczytach z 30 stycznia. Jeżeli USD/CAD ma się nadal osuwać to obszar musi zostać pokonany.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here