Naga MarketsNa wykresie tygodniowym pary walutowej USD/CAD widać, ze ta porusza się w trendzie wzrostowym, który jest obecnie korygowany. Spadki jakie miały miejsce od czasu ustanowienia szczytu na poziomie 1.4690 z 17-go stycznia doprowadziły cenę do przyspieszonej linii trendu, prowadzonej od dołka z początku lipca 2014 roku, znosząc jednocześnie prawie w całości ruch wzrostowy, który miał miejsce przed ustanowieniem tegorocznego szczytu.

0504-USDCAD-w

Patrząc na wykres dzienny można dostrzec test wspomnianej wcześniej linii trendu, ale także fałszywe wybicie lokalnego wsparcia horyzontalnego. Niewiele niżej z kolei znajduje się kluczowe wsparcie przy 1.2830, które dobrze sprawdzało się również jako opór w 2015 roku.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Bardzo prawdopodobne jest zatem, że dojdzie do większego odbicia w następstwie, którego może zostać przetestowany obszar oporu między 1.3400 – 13436. Alternatywnie, pokonanie linii trendu oraz wsparcia jakie zapewnia obszar w okolicach 1.2830 otworzy drogę do kolejnych osunięć, przynajmniej w okolice 1.2550.

0504-USDCAD-dConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here