Naga Marketsusdcad

Na interwale H1 pary USD/CAD panuje trend wzrostowy. Aktualnie jednak mamy do czynienia z korektą, która wstępnie niesie znamiona korekty prostej, dokładnie takiej z jaką mieliśmy do czynienia poprzednim razem. Potencjalne dwa miejsca, gdzie można liczyć na zakończenie korekty to:

– zielone wsparcie, które było kilka razy testowane + okolice linii trendu. Jeżeli mniej więcej w tych okolicach pojawi się sygnał przewagi popytu warto rozważyć zagranie na wzrosty, zgodne z długoterminowym trendem.

– drugie miejsce to potencjalny zasięg korekty prostej. Jeżeli rzeczywiście mamy do czynienia z tym typem korekty, to jej zasięg oznaczyłem czerwonym prostokątem. Także w tym miejscu  mamy pewne wsparcie w postaci jednego z poprzednich szczytów.

opcja usdcad
TopOption, oferuje 80% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję CALL (gra na wzrosty), a cena będzie choćby minimalnie wyższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 180 dolarów. Jeżeli cena będzie niższa , tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania.
Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here