Naga Marketsuc

Na wykresie H4 pary USD/CAD kurs od pewnego czasu porusza się w niespełna 200 pipsowej konsolidacji. Aktualnie cena znajduje się na poziomie wsparcia okolic 1,2370. Konsolidację poprzedzał silny trend wzrostowy dlatego może być ona tylko przystankiem przed dalszymi wzrostami. Jeżeli tak by się stało to wsparcie powinno zostać wybronione. Warto zatem szukać sygnałów kupna w jego okolicach. Oczywiście upadek wsparcia spowoduje powstanie na tym przedziale czasowym nowego trendu spadkowego i wtedy pozostanie już szukanie tylko okazji do dołączenia do nowego ruchu.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

uc op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 8 czerwiec 2015: EUR/NZD, GBP/CAD
Następny artykułZłoto – kanał spadkowy H4
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here