Naga Marketsbinarny raport południowy

Binarny raport południowy. Twoja codzienna dawka najważniejszych informacji ze świata opcji binarnych. Wszystkie przeglądy rynku BO możesz znaleźć tutaj. Przypominamy, że jest to nasz nowy – autorski dział – w którym w przejrzysty sposób dzielimy się z Wami najważniejszymi wydarzeniami na walutach. Podsumowania trendów i propozycje tradingowe na zakończenie dnia. Posiadasz jakiekolwiek uwagi? Podziel się nimi w komentarzach lub na forum!

DARMOWE SZKOLENIA Z COMPARIC W TYM TYGODNIU


Najważniejsze dane dzisiejszej sesji poznaliśmy w momencie kiedy zdecydowana większość europejskich inwestorów jeszcze smacznie spała. Chodzi tutaj bowiem o raport bilansu handlowego i sprzedaży detalicznej (publikacja godzina 03:30) oraz decyzji w sprawie stóp procentowych (publikacja godzina 06:30) w Australii.

Bilans handlowy na poziomie -2933.00 oraz sprzedaż detaliczna na poziomie 0.7% okazały się lepsze od prognoz, jednak rynek skupiał się i tak głównie na posiedzeniu Banku Rezerw Australii (RBA). Zgodnie z oczekiwaniami stopy utrzymano na poziomie 2.0%, jednak zmieniła się treść samego oświadczenia polityki monetarnej. Usunięcie silnie gołębich komentarzy odnośnie konieczności dalszej deprecjacji AUD spowodowały, że rynek masowo zaczął skupować australijskiego dolara. Obecnie jest to najsilniejsza waluta sesji.

Szkolenie infoinwestor – 46% ekskluzywnej zniżki tylko dla czytelników Comparic.pl

Z pozostałych danych, na które warto będzie zwrócić uwagę popołudniu, w oczy rzuca się tak naprawdę jedynie PMI przemysłowe Kanady według RBC oraz zamówienia wytwórcze w USA (dane kolejno o 15:30 oraz 16:00). Historyczny wpływ na rynek dwóch powyższych publikacji jest jednak zazwyczaj ograniczony.

Silne i słabe aktywa finansowe

SILNE: USD, GBP

SŁABE: CAD, AUD

Propozycje handlowe na koniec dnia

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was następujące analizy techniczne:

– EUR/JPY – możliwe spadki

GBP/AUD – niemal trzymiesięczny kanał wzrostowy

USDCADH4.png 04.08

USD/CAD koryguje po osiągnięciu kilkunastoletnich szczytów i cena osuwa się w stronę szczytu z 24 lipca. Może to być bardzo dobre miejsce na poszukiwanie sygnałów kończących płytką korektę i otwarcie długich pozycji na korzystniejszych poziomach cenowych. W związku z tym warto obserwować wykresy H4 i H1 w poszukiwaniu sygnałów kupna.

Posiadasz jakiekolwiek uwagi do binarnego raportu południowego? Jeżeli tak, to podziel się nimi w komentarzach lub odwiedź specjalny wątek na forum. Sprawdź brokerów opcji binarnych w Comparic.pl i skorzystaj z oferty specjalnejtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here