Naga Markets
uc

Na wykresie H1 pary USD/CAD kurs porusza się w kanale o nachyleniu wzrostowym. Po trzecim teście górnej krawędzi, cena opadła na najbliższe wsparcie. Następnie po lekkim odreagowaniu utworzyła się lokalna formacja podwójnego szczytu, pod górną krawędzią kanału, stąd też aktualne spadki. Najbliższe godziny zapowiadają się właśnie spadkowo, z celem przy zaznaczonym wsparciu, które poprzednim razem zostało dynamicznie odrzucone. Warto zatem grać krótkoterminowo na spadki lub też poczekać przy wsparciu i wtedy zagrać na wzrosty. Silniejszego odbicia można spodziewać się za jakiś czas, w miejscu łączenia wsparcia i dolnej krawędzi kanału.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

uc op

OptionTrade, oferuje 77% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – OptionTrade wypłaci nam 177 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarnetokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEUR/USD – ponownie pod 1,25
Następny artykułING Bank [ING] – ponownie przy linii trendu wzrostowego
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here