Naga MarketsW piątkowe popołudnie mieliśmy do czynienia z gwałtownymi spadkami, w godzinę USDCAD spadł ponad 100 pipsów. Jedną świecą dzienną, cały dorobek poprzedniego tygodnia został zmieciony. Tak silna reakcja spowodowała, że coraz więcej graczy zauważa podwójny szczyt a tygodniowa świeca tylko to potwierdza.

Mocny akcent na początku grudnia wydaje się nie ustępować, wczorajsza świeca wpisuje się w panujący sentyment a dziś cena znajduje się pod ostatnim potwierdzonym dołkiem poniżej 1.2660. Wyraźne zamknięcie ceny pod tym poziomem uruchomi krótkie pozycje na wybiciu z prostokąta z ceną docelową “o kanał” – 1.2450 a więc potencjał ponad 150 pipsów.

By wykorzystać analizę i zainwestować na USDCAD
sprawdź ofertę 
Brokera HotForex

W przypadku braku najmniejszego odbicia, gracze który zajmowali długie pozycje licząc z kolei na podwójne dno, mogą czuć się coraz mniej komfortowo. Dopiero wyraźny powrót powyżej 1.270 zaneguje podażową wymowę.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułO wykresach ani słowa… EUR/USD, GBP/AUD, CAD/JPY
Następny artykułKapitalizacja rynku Bitcoina pokonała pułap $200 miliardów!
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here